Digitální vážicí křeslo M-225

Kód: M-225
1 hodnocení
Značka: Marsden
33 093 Kč
4-8 týdnů
Můžeme doručit do:
14.6.2024

Robustní, spolehlivé křeslo s dlouhou životností. Ve své kategorii disponuje nadprůměrnou přesností (100 g). V kombinaci s pohodlným sedátkem se jedná o ideální zařízení do nemocnic a pečovatelských zařízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Digitální vážící křeslo je určené pro vážení osob v nemocnicích, sanatoriích, domovech důchodců a rehabilitačních klinikách.

Vážící křeslo Marsden M-225 se řadí díky svým vlastnostem a dostupné ceně mezi nejlepší křeslové váhy ve své kategorii. M-225 má unikátní vlastnosti orientované na co nejvyšší přesnost při procesu vážení. Křeslo Marsden M-225 má měřicí rozsah do 250 kg s přesností vážení na 100 g (0,1 kg). Velikou předností je funkce BSA neboli plocha povrchu těla tato unikátní funkce je nápomocná pro přesný výpočet dávkování léků. 

Navíc díky lehké konstrukci a dobře mobilitě splňuje základní potřeby vážení ve zdravotnictví. Sklopné područky a opěrky nohou zajišťují bezpečnost pacientů při nasednutí/sesednutí ze sedáku či při převozu např. imobilních a hendikepovaných pacientů. 

Kromě základních funkcí disponuje také funkcemi TARE, HOLD, BMI a BSA.

Funkce TARE: Chcete-li získat přesnější hodnotu vážení, použijte funkci TARE pro odstranění nežádoucí hmotnosti zobrazené na displeji váhy.
Funkce HOLD: Zvláště užitečné, pokud se osoba, kterou vážíte, pohybuje. Stiskněte tlačítko Hold a hodnota na displeji se stabilizuje, což vám umožní přesně odečíst hmotnost.
Funkce BMI: Stisknutím tlačítka se zobrazí vypočtená hodnota BMI (index tělesné hmotnosti, který stanovuje vzájemný poměr mezi tělesnou hmotností a výškou).
Funkce BSA: Parametr BSA (výpočet plochy povrchu těla) je nápomocný zejména při výpočtu dávek léčiv.

Nabíjecí baterie: Pro větší nezávislost je váha Marsden M-225 napájena interní dobíjecí baterií. Díky tomu je možné M-225 používat kdekoli bez ohledu na umístění nejbližší síťové zásuvky. Síťové napájení/vyměnitelné baterie: Tato váha může být napájena buď pomocí síťového adaptéru, nebo pomocí baterií. Micro USB: M-225 může pomocí Micro USB připojení odesílat údaje o hmotnosti pacienta do počítače.

Splňuje třídu přesnosti III: Evropská směrnice 2014/31/EU (NAWI) nařizuje (Nařízení vlády č. 121/2016 Sb.), že jakákoli váha používaná pro lékařské účely musí splňovat třídu přesnosti III.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Digitální váhy
Nosnost: až 250 kg
Rozměry: 80x60x101 cm
Hmotnost křesla: 18 kg
Přesnost stupnice: 100 g
Specifikace baterií a adaptéru: 6x AA a 12 V / 1 A
Typ napájení: baterie, síťový adaptér
Výdrž baterie: 180 hod.
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX