Teploměry

Nejprodávanější

4 položek celkem
Infrateploměr s kloboučky
633 Kč

Ušní teploměr pro rychlé měření s kloboučky

RM355
Infračervený bezkontaktní teploměr Yuwell
Akce
1 590 Kč –5 %
1 510 Kč

Multifunkční čelní infračervený teploměr, který měří teplotu okamžitě a bez tělesného kontaktu. Vhodný pro měření teploty osob každé věkové kategorie, s výjimkou novorozenců....

RM370
Teploměr
Novinka
67 Kč

Digitální teploměr pro měření teploty.

RM300
Snímek obrazovky 2021 02 05 141629
36 Kč

Náhradní klouboučky k teploměru RM355

RM360

Digitální teploměry patří mezi nejrozšířenější zdravotní pomůcky, které vám budou pomáhat ve zdraví i nemoci po mnoho let. Nabízí jednoduché použití, spolehlivost a vysokou přesnost. Měření teploty je díky tomu otázkou několika málo vteřin. 

Klasické rtuťové teploměry se v zemích Evropské unie nesmí již několik let prodávat. Proto je nahradily zdravotní přístroje, které nezatěžují životní prostředí jedovatou rtutí. Digitální teploměry jsou díky jednoduchému použití ideální pro domácí péči. Protože ale nabízí i vysokou přesnost měření, využívají je také nejrůznější zdravotnická zařízení.

#ShowMore#

Klasické digitální teploměry
Oblíbené osobní teploměry, které nabízí snadné použití a velmi nízké ceny v řádech desítek až stovek korun. Rychlé měření (výsledné hodnoty budete znát již za několik málo sekund) a přesné údaje jsou samozřejmostí.
Navíc budete mít u vybraných modelů k dispozici poslední naměřenou teplotu, která zůstává na displeji při dalším zapnutí teploměru. Výhodou je také akustický signál, který oznamuje konec měření.

Infračervené teploměry
Infračervené teploměry přináší podobné výhody jako klasické digitální. Fungují ale na jiném principu. Vynikají především bleskovou rychlostí – využívají totiž měření infračerveným senzorem na povrchu lidského těla (konkrétně na čele nebo v uchu).
Měření infračerveným teploměrem trvá pouze několik málo sekund. Nevýhodou může být vyšší pořizovací cena a náročnější obsluha. Díky dlouhé životnosti se však nemusíte obávat nevýhodného nákupu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.