Antidekubitní matrace s kompresorem Piuma UP

Kód: LAD462
28 hodnocení
Značka: Moretti
1 066 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.8.2022

Aktivní antidekubitní matrace Piuma UP s kompresorem - 195 x 88 x 7,6 cm, slouží jako prevence proti vzniku proleženin (dekubitů). Obsahem balení je antidekubitní matrace, kompresor, sada na zalepení v případě poškození matrace a český návod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antidekubitní matrace Piuma UP je vhodná pouze jako prevence proti vzniku dekubit. Tato matrace slouží spíše jako podložka, kterou položíte na svoji stávající matraci.

Dekubity (proleženiny) jsou defekty kůže a podkožních struktur, které vznikají v důsledku tlaku
a dalších nežádoucích faktorů.

4 stupně dekubitů podle rozsahu poškození:

  1. stupeň – bez poškození kůže, jen mírný otok a zčervenání v namáhané oblasti
  2. stupeň – částečné poškození kůže, dochází ke ztvrdnutí a zmodrání pokožky
  3. stupeň – zničení všech vrstev tkání, které jsou stlačené mezi kostí a podložkou
  4. stupeň – komplikované záněty kostí a hnisavé záněty kloubů, úplná ztráta kůže

Více informací o vzniku dekubitů se dočtete zde.

Matrace

Jednotlivé komory matrace jsou střídavě nafukovány pomocí kompresoru s nastavitelným rozpětím tlaku v sedmi krocích. Jeden cyklus trvá 6 minut, průtok vzduchu je 6-7 l/min. Střídavé nafukování jednotlivých komor je vhodné jako součást komplexní léčby, přispívá k prevenci proleženin. Hmotnost matrace je 2,3 kg. Materiál je vyrobené z hygienické PVC. Instalace i samotné ovládání této matrace je opravdu jednoduché.

Kompresor

Výhodou tohoto kompresoru je to, že má tichý chod a snadno se upevní na lůžko pomocí plastových háčků. Hmotnost samotného kompresoru je 1,6 kg. 

K dosažení lepších výsledků u pacienta doporučujeme k matraci zakoupit i polohovací pomůcky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antidekubitní matrace s kompresorem
Barva: Béžová
Nosnost: až 130 kg
Vhodné pro: prevenci vzniku proleženin
Rozměry matrace: 195 x 88 x 7,6 cm
Rozměry kompresoru: 26 x 13 x 10 cm
Napětí: 220/50 Hz
Rozsah tlaku: 40-100 mmHg
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Additional Capital for Your Business, Now 26.6.2022 02:56
Hi, do you know that http://BusinessLoansFundedNow.pro can help your business get funding for $2,000 - $350K Without high credit or collateral. Find Out how much you can get by clicking here: http://BusinessLoansFundedNow.pro Requirements include your company being established for at least a year and with current gross revenue of at least 120K. Eligibility and funding can be completed in as fast as 48hrs. Terms are personalized for each business so I suggest applying to find out exactly how much you can get on various terms. This is a completely free service from a qualified funder and the approval will be based on the annual revenue of your business. These funds are completely Non-Restrictive, allowing you to spend the full amount in any way you require including business debt consolidation, hiring, marketing, or Absolutely Any Other expense. If you need fast and easy business funding take a look at these programs now as there is limited availability: http://BusinessLoansFundedNow.pro Have a good day, The Business Loans Funded Now Team unsubscribe/remove - http://BusinessLoansFundedNow.pro/r.php?url=stamed.cz&id=113
Odpovědět
Avatar autora Get More Business Leads Now 16.6.2022 04:42
Hi, would you like more business leads at a lower cost? Currently http://GetMoreBusinessLeadsNow.com is offering our popular unlimited lead generation software package - at a reduced price for a limited time. Download and install now to be building databases of leads in minutes: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com The Ultimate Lead Generation Pack works by automatically visting yellow page directories and building a database according to your search terms. Other software in the pack then finds emails, phone numbers, and other details for that database. The results can be used for email, cold-calling, direct mail, or to sell immediately - priced per lead. Runs on Windows, Mac, and Linux with multiple job and VPN/proxy support. Similar software retails for over $100 with less features. This pack is only available on sale as a short promotional offer, please download now if at all interested. Click Here: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com Have a Great Day, The Ultimate Lead Generation Pack Team unsubscribe/remove Here: http://getmorebusinessleadsnow.com/r.php?url=stamed.cz&id=ulg35
Odpovědět
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení