Sterilizátory

Horkovzdušné a parní sterilizátory slouží ke sterilizaci zdravotnického vybavení a materiálu. Patří mezi nezbytné vybavení laboratoří, nemocnic a všech provozů, které potřebují sterilně čisté vybavení. 

Horkovzdušné sterilizátory fungují na principu nucené cirkulace vzduchu. Jsou vhodné pro sterilizaci kovových předmětů, žáruvzdorného skla, porcelánu nebo jiného materiálu odolného vůči vysoké teplotě. 

Nejprodávanější

4 položek celkem
Kontejnery a koše pro sterilizaci v parním sterilizátoru
od 4 644 Kč

Kontejnery s koše jsou volitelným vybavením parního sterilizátoru. Jedná se o pomůcku, která je šetrná k životnímu prostředí, protože je určena k opakovanému používání. 

77T
autoclave 3 4 aperta
od 210 233 Kč

Autoklávy SST jsou malé parní sterilizátory, které jsou určené pro sterilizaci různých materiálů a zdravotnických pomůcek. Jedná se o nezbytné vybavení laboratoří, nemocnic a...

SST1700B
Sterilizátor s nucenou cirkulací vzduchu
od 36 185 Kč

Stolní model horkovzdušného sterilizátoru s nucenou cirkulací vzduchu je určen ke sterilizaci kovového materiálu, (nůžky, nože atd.), žáruvzdorného skla nebo jiného materiálu...

2431/A
Univerzální systém na demineralizaci vody
od 3 636 Kč

Systém je navržen tak, aby demineralizoval vodu, čehož dosahuje absorpcí rozpuštěných minerálních solí. Takto získaná demineralizovaná voda slouží k provozu parního sterilizátoru.

SST-DEMBID
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX