Univerzální systém na demineralizaci vody

Kód: SST-DEM SST-DEMCART SST-DEMBID Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: C.B.M. Srl
11 448 Kč 5 002 Kč 3 636 Kč od 3 636 Kč
2-4 týdny 2-4 týdny 2-4 týdny Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
20.8.2024 20.8.2024 20.8.2024 Zvolte variantu

Systém je navržen tak, aby demineralizoval vodu, čehož dosahuje absorpcí rozpuštěných minerálních solí. Takto získaná demineralizovaná voda slouží k provozu parního sterilizátoru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Systém na demineralizaci vody odstraňuje rozpuštěné soli z vody.  Kolony obsahující iontoměničovou pryskyřici absorbují rozpuštěné minerální soli a dodávají čistou, demineralizovanou vodu. V závislosti na množství rozpuštěných solí v dodávané vodě, demineralizovaná voda opouštějící demineralizační jednotku má kvalitu 0,1 μS až 30 μS.

Dodávaná voda splňuje požadavky normy EN 13060, která upravuje čistotu vody používanou k provozu v malých parních sterilizátorech a dalších zařízeních.

Univerzální směsná pryskyřice je vynikající kvality a je schopna demineralizovat vodu na úroveň velmi blízkou 0 μS. Pryskyřice se musí vyměňovat v intervalech v závislosti na vodivosti přívodu vody (obsahu solí v přívodní vodě).

Pryskyřici lze vyměnit snadno a rychle. Můžete vyměnit buď celou filtrační kazetu (SST-DEMCART), nebo pouze pryskyřici (SST-DEMBID). K regeneraci 2 filtračních kazet postačí 1,2 litru pryskyřice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX