Podložka s možností zvážení klienta na lůžku

Kód: M-999
9 hodnocení
Značka: Marsden
122 524 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Vážící podložka s možností zvážení klienta přímo na lůžku. Komfortní způsob vážení, snadná manipulace, rychlé a jednoduché použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pacientská vážící podložka M-999-PTS od anglického výrobce lékařských vah MARSDEN je jedinou vahou svého druhu na světě. Představuje revoluční novinku ve vážení imobilních pacientů a pacientů v kritickém stavu. Umožňuje snadné a přesné získání hmotnosti pacientů, u kterých je jinak získání váhy problematické a stresující jak pro ně samotné, tak i pro personál.

Hlavní myšlenkou je umožnit rychlé a přesné vážení pacientů v rámci stávajícího procesu přesunu pacienta například z transportního vozíku na lůžko nebo obráceně. Pomocí PTS je možné vážit pacienty také během jejich přesunu na vyšetření. Ke snazšímu přesunu pacienta se používá polohovací deka pomocí, které pacient snadno sklouzne na vážící podložku.

Kromě základních funkcí disponuje také funkcemi TARE a  HOLD.

Funkce TARE: Chcete-li získat přesnější hodnotu vážení, použijte funkci TARE pro odstranění nežádoucí hmotnosti zobrazené na displeji váhy.
Funkce HOLD: Zvláště užitečné, pokud se osoba, kterou vážíte, pohybuje. Stiskněte tlačítko Hold a hodnota na displeji se stabilizuje, což vám umožní přesně odečíst hmotnost.

Váha M-999-PTS má třídu přesnosti měření III a rovněž je schválena jako zdravotnický prostředek podle směrnice o zdravotnických prostředcích (MDD 93/42 / EHS). 

Třída přesnosti měření III: Evropská směrnice 2014/31/EU (NAWI) nařizuje (Nařízení vlády č. 121/2016 Sb.), že jakákoliv váha používaná pro lékařské účely musí splňovat třídu přesnosti III.

M-999-PTS je zároveň také schválena směrnicí o zdravotnických prostředcích (MDD). To znamená, že zařízení splňuje přísné bezpečnostní požadavky. Směrnice o zdravotnických prostředcích (MDD 93/42/EHS) je jednou ze tří směrnic, které se vztahují na veškerá zdravotnická zařízení používaná při diagnostice, prevenci, sledování nebo léčbě. Váha MARSDEN M-999-PTS je tedy schválený zdravotnický prostředek (ZP): splňují směrnice o zdravotnických prostředcích 93/42/EHS, zákon č. 268/2014 Sb., v platném znění).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Digitální váhy
Nosnost: až 250 kg
Rozměry: 180 x 70 x 3 cm
Hmotnost podložky: 11 kg
Přesnost stupnice: 500 g
Typ napájení: interní akumulátor
Výdrž baterie: až 55 hod.
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX