Senzor rizika vzniku dekubitů

Kód: 0046
2 hodnocení
Značka: PU sensor Ab
119 250 Kč
2-4 týdny
Můžeme doručit do:
20.8.2024

Senzor rizika vzniku dekubitů se používá proprietární metodu a nástroj k posouzení průtoku krve v povrchové tkáni. Technika je založena na fotopletysmografii (PPG), což je postup, kdy je kůže osvětlena a odražené světlo je měřeno. Jedná se o zavedenou technologii, která se používá v monitorech srdečního tepu (hodinky HRM) a dalších zařízeních.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Senzor rizika vzniku dekubitů má snímací jednotku, která je zabudována do tenkého, měkkého disku, který je aplikován na zadní stranu. Patentovaná metoda zařízení, která je v patentovém řízení, umožňuje zdravotnickým pracovníkům vyhodnotit průtok krve s aplikací tělesné hmotnosti pacienta a bez ní. Lékařský přístroj pracuje nezávisle a metoda nevyžaduje monitorování personálu během používání. Vestavěný algoritmus pak vyhodnotí srovnávací měření a vygeneruje hodnocení rizikového profilu pacienta na základě průtoku krve.

Senzor rizika vzniku dekubitů má označení CE.

Schopnost lépe předvídat, kteří pacienti jsou vystaveni riziku vzniku dekubitů, umožňuje odborníkům aplikovat preventivní opatření s větší mírou přesnosti. To umožňuje poskytovatelům péče v nemocnicích a pečovatelských domech přijímat preventivní opatření tam, kde jsou nejvíce potřebná. To nabízí řadu výhod pro pacienta, zdravotnictví a společnost. PU senzor zkoumá PIV, fyziologický obranný mechanismus těla proti neškodlivému tlaku, a je objektivním doplňkem subjektivního hodnocení, které se dnes provádí. Výzkum ukazuje, že asi 20 % postrádá PIV a jsou v rizikové zóně vzniku dekubitů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX