Ve dnech 30.-31. 5. 2024 bude probíhat inventura. K expedici objednaného zboží dojde v pondělí 3.5.2024. Děkujeme za pochopení.

Lůžko s funkcí otočného roštu Rotadorm Care

Kód: SI-011-1
Neohodnoceno
Značka: ISKOmed
258 750 Kč
4 týdny
Můžeme doručit do:
28.6.2024

Rotadorm Care je pečovatelské lůžko, které zajišťuje vysoký komfort pacientům a usnadňuje práci pečovatelskému personálu. Jeho největší předností je otočný rošt, který disponuje funkcí vzpřímeného sedu. Tato funkce zajišťuje pacientům snadnější vstávání nebo možnost se stravovat v přirozené poloze. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rotadorm Care je unikátní pečovatelské lůžko, které poskytuje vysoký komfort dlouhodobě ležícím pacientům. Je vybavené elektrickým rotačním roštem, který má funkci vzpřímeného sedu. Tato funkce zaručuje snadnější a pohodlnější vstávání, stravování ve vzpřímené poloze a také výrazně usnadňuje práci pečovatelskému personálu.

Díky stabilnímu a robustnímu nůžkovému zvedáku je možné libovolně nastavovat výšku. Velkou výhodou je také přítomnost dvoudílné antidekubitní matrace, jejímž účelem je prevence před vznikem proleženin. Navíc je vybavena inkontinenčním potahem, který zaručuje nadstandardní hygienické podmínky.

Elektrický rošt je otočný na obě strany a také jej lze snadno polohovat. Lůžko nabízí možnost individuálního naprogramování a jeho polohu je možné upravovat v oblasti hlavy, zad, stehen a spodní částí nohou. Ovládání lůžka je intuitivní a zvládne jej pacient i zdravotnický personál.

 

Lůžko je vybaveno podélnými postranicemi, které mají bezpečnostní senzory. Vyšší stabilitu a bezpečnost zaručují také brzditelná kolečka. V případě výpadku elektrické energie je výhodné mít pro obsluhu lůžka Rotadorm Care záložní baterii (volitelné). Díky ní můžete nadále používat polohování roštu a nastavení výšky lůžka.

Rotadorm Care má mnoho dalších vychytávek, které zvyšují komfort a pohodlí. Rotační rošt se může otáčet na levou i pravou stranu. Lůžko je vybaveno pacientskou hrazdou s rukojetí, odnímatelným madlem určeným jako pomůcka při vstávání klienta z lůžka. Po odejmutí madla doporučujeme vložit na místo úchytu bezpečnostní záslepku (volitelné). 

Na místo standardního držáku matrace lze vložit polohovací madlo (volitelné). To plní jak funkci držáku matrace a polštáře, tak i funkci madla, které lze využívat jako pomůcku při polohování klienta na lůžku.

Jednoduchým ale chytrým řešením jsou odnímatelné úchyty na polštář.

Rotadorm Care nabízí tři různé varianty nastavení délky (na dotaz)

Výhody lůžka Rotadorm Care:

  • zvyšuje soběstačnost pacienta
  • zefektivňuje čas personálu
  • pomáhá personálu s vysazováním klienta z lůžka
  • umožňuje pacientovi sedět v plnohodnotné poloze při podávání jídla
  • motivuje pacienty, kteří mají problémy se vstáváním
  • optimalizuje využití prostoru v pokoj
  • zdravotní benefity spojené s častější vertikální polohou

Doplňkové parametry

Kategorie: Polohovací postele
Maximální nosnost: 135 kg
Maximální provozní zatížení: 175 kg
Rozsah výškového nastavení: 34-78 cm
Výběr ze tří délek: 200, 210, 220 cm
Směr otáčení: levá i pravá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX