Ve dnech 30.-31. 5. 2024 bude probíhat inventura. K expedici objednaného zboží dojde v pondělí 3.5.2024. Děkujeme za pochopení.

Čistička vzduchu VK AIR

Kód: AIR2W
Neohodnoceno
Značka: Radic8
39 995 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024

VK Air je všestranný, vysoce výkonný přístroj navržený tak, aby poskytoval křišťálově čistý vzduch tam, kde je to nejdůležitější. Získejte výjimečnou kvalitu vzduchu v prostorách, kde žijete a pracujete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VK Air je konstruován tak, aby chránil dýchací prostor v malých a středně velkých místnostech do 90 m2. Pokročilý a přitom nenápadný přístroj poskytuje viditelnou jistotu a prvotřídní vzduch po celý den zaměstnancům, zákazníkům, návštěvníkům a personálu.

VK Air ničí viry a bakterie přenášené vzduchem až na 99,99999 %
Navzdory svým kompaktním rozměrům poskytuje čistička VK Air vynikající výkon čištění vzduchu a její systém cíleného dodávání vzduchu znamená, že čistý vzduch proudí přímo do dýchací zóny místnosti.


Jak to funguje?

  1. VK Air zachycuje nejvíce znečištěný vzduch v místnosti tím, že vytváří vzor proudění vzduchu, který nepřetržitě odvádí znečištěný vzduch z dýchací zóny.
  2. Vícestupňová filtrace VK Air je vybavena předfiltrem, granulovaným aktivním uhlím a filtrem H13 HEPA, který odstraňuje hrubé, jemné a ultrajemné částice a těkavé organické látky.
  3. Patentovaná UV-C reaktorová komora využívá výkonný fotochemický proces, který bezpečně deaktivuje viry a bakterie přenášené vzduchem a zajišťuje tak hygienu vzduchu v místnosti v reálném čase.
  4. VK Air lze umístit ve výšce hlavy v místech, kde se v místnosti shromažďují lidé, což umožňuje rychlý přísun čistého vzduchu přímo tam, kde je to pro lidi prospěšné.

Špičková detekce kvality ovzduší a reakce na ni.
Vlastní senzory kvality ovzduší přesně detekují fyzikální znečišťující látky, jako jsou pevné částice, prach a pyl, i chemické hrozby, jako jsou těkavé organické sloučeniny (VOC).

Zařízení inteligentně reaguje na zvýšenou úroveň znečištění vzduchu v interiéru regulací otáček ventilátoru v automatickém režimu, což umožňuje provoz bez použití rukou a celodenní klid.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistička vzduchu
Dálkové ovládání: ano
HEPA filtr H13: 6 měsíců/4 000 hodin
Hluk: 21–65 dBA
Hmotnost: 14.5 kg
Montáž: volně stojící/nástěnné
Oblast pokrytí: 100 m2
Průtok vzduchu: 20–142 CFM
Předfiltr: opakovaně použitelný
Rozměry: 36,5x60x17 cm
Senzor IAQ: PM a VOC
Uhlíkový filtr: 6 měsíců/4 000 hodin
Výkon: 140 W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX