Hygienické pomůcky

Nejprodávanější

4 položek celkem
1685 1 myci zinka frote (1)
Akce
18 Kč –33 %
12 Kč

Žínky ze 100% bavlny z jednoduché příze za velice nízkou cenu pro zákazníky, kteří chtějí ušetřit. Na krajích jsou dekorovány řeckým vzorem. Gramáž je cca 340 g/m2.

5000-2713B
zinky
55 Kč

Jednorázové mycí žínky určené pro osobní hygienu

DWZ0050
Polyetylenový sáček pro případ nevolnosti SICSAC, bal. 50ks
299 Kč

Sáček pro případ nevolnosti s plastovým kruhovým okrajem po snadné a hygienické použití.

999586/1
Snímek obrazovky 2021 03 11 135123
9 681 Kč

Germicidní lampa, typ NBV 2x30 P,  lampa na pojízdném stojanu s výkonem 2x30W. Intenzita záření ve vzdálenosti 1 m: 3,6 W / m2.

NBV 2X30P

Hygienické pomůcky pro seniory usnadňují každodenní nezbytnou péči a zároveň pomáhají předcházet zdravotním komplikacím. Špatné hygienické návyky totiž mohou způsobovat diskomfort, podráždění pokožky nebo její infekci. S postupujícím věkem je u seniorů proto zapotřebí každodenní důkladná péče a kontrola. Dostatečná hygiena navíc přispívá k jejich spokojenosti a psychické pohodě.

  • Usnadňují péči o pacienta a šetří čas ošetřujícího
  • Pomáhají předcházet zdravotním komplikacím

#ShowMore# 

Jaké hygienické pomůcky nabízíme

V této kategorii vám přinášíme osvědčené produkty pro zajištění optimální péče o seniory nebo pacienty upoutané na lůžko. První skupina hygienických pomůcek je zaměřená především na usnadnění činností pečovatele. Jedná se zejména o mycí žínky, medicínské rukavice nebo třeba kvalitní kosmetiku pro seniory.

Hygienické potřeby však zahrnují také prostředky, které pomáhají při ztrátě kontroly močového měchýře či střev. U těchto pomůcek je důležité zajistit jejich výměnu, následné očištění pacienta a preventivní ošetření pokožky. Detailní informace o těchto produktech najdete v kategorii ochrany matrace.

S hygienou seniorů vám rovněž pomohou produkty, které nejsou v přímém či permanentním kontaktu s ošetřovaným. Na našem e-shopu nabízíme například zvedáky, přísavná madla, koupelnová sedátka, bezzápachové koše na pleny nebo třeba praktické toaletní židle a křesla.

Mohlo by vás zajímat

Víte, že národní zdravotní služba NHS sídlící ve Velké Británii stanovila základní zásady hygieny, které je vhodné dodržovat při péči o seniory? Pečující osoba by proto měla zajistit především následující činnosti nebo se ujistit o jejich dodržování.

  • Umývání rukou po odchodu z toalety
  • Každodenní omytí genitálií a oblasti rekta
  • Každodenní omytí obličeje
  • Koupel nebo osprchování minimálně 2 × týdně
  • Čistění zubů 2 × denně
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.